DEMÄNOVSKÁ DOLINA

Dokonalý relax
uprostred lesa

BJÖRNSON TREE HOUSES

V OBKLOPENÍ PRÍRODOU

V lyžiarskom stredisku Jasná vyrástlo nové, unikátne bývanie. Štýlové, minimalistické drevené chatky umiestnené priamo v lese sú integrálnou súčasťou areálu legendárneho hotela Björnsonka.

Vďaka tomu vznikol priamo v srdci Jasnej, len na skok od okolitých zjazdoviek, jedinečný ubytovací komplex. V komplexe po novom nájdete pôvodný hotel Björnsonka, Villu, hostel a nové chatky TREE HOUSES. Zvýšili sme kapacity z pôvodných 96 lôžok na 216 lôžok.

Príďte k nám, radi Vás privítame!

ĎALEKO OD RUCHU VEĽKOMESTA

Odchod z hlučného mesta a nerušený oddych v lone prírody. Tak môžeme charakterizovať nový štýl ubytovania, jedinečný svojho druhu na Slovensku. Celodrevené chatky TREE HOUSES budú vsadené priamo do lesa a ich obyvatelia zažijú pocit absolútneho splynutia s okolitou prírodou.

V SÚLADE S PRÍRODOU

TREE HOUSES prinášajú do našich končín kus Škandinávie – severskú architektúru s minimalistickým dizajnom, kde je na prvom mieste PRÍRODA, až potom objekt.

Šetrný prístup k prírode je alfou a omegou tohto typu bývania. Stromy zostanú zachované, chatky budú osadené zo vzduchu a stanú sa skutočnou súčasťou lesa. Chatky sa prispôsobujú prírode, nie opačne.

NADČASOVÁ ARCHITEKTÚRA

Minimalistický dizajn, všadeprítomné drevo a prírodné materiály. Drevo zvnútra svetlé, bielené pre pocit priestranného interiéru. Zvonka tmavé pre maximálnu nerušivosť a splynutie s lesom.

Pätnásť dvojchát, ktoré sú oddelené akustickou stenou, môžu fungovať ako jeden veľký prepojený priestor, alebo samostatne ako dve oddelené chatky. Jedna chatka je určená pre štvorčlennú rodinu (dvaja dospelí, dve deti). Rezervovať je možné celú dvojchatu (kapacita osem osôb) alebo oddelene jednu chatku (kapacita štyri osoby). V obývačke je možnosť rozložienia gauča, čím vzniknú ďalšie dve lôžka. Kapacita jednej chatky sa teda dokáže zvýšiť až na šesť osôb, kapacitka dvojchatky až na dvanásť osôb.

Súčasťou každej chatky je veľkorysá terasa. Veľká presklená čelná stena pôsobí tak, že sa cítite ako na rozhraní interiéru a exteriéru. Stojíte v obývačke, sklo vôbec nevnímate, máte pocit, že ste vonku, aj keď ste vnútri. Zžitie s prírodou a návrat ku koreňom sú absolútne.

VŠETKO POTREBNÉ NA MALOM KÚSKU

Interiérový priestor neveľký, ale maximálne účelný a s dôrazom na detail. Na malej ploche všetko, čo potrebujete.

Každá chatka obsahuje obývačkovú a spálňovú časť, kozub, lyžiareň a už spomínanú krásnu terasu v tesnom dotyku s lesom. Hlavnými atribútmi sú útulnosť a pocit tepla domova.

V chatkách budú využité smart riešenia pre maximálne pohodlie. Chatky budú napojené na riadiaci inteligentný systém, takže budú úplne pod kontrolou svojich hostí. Nastavenie vykurovania, niekoľkých scén osvetlenia či zapálenie kozuba na diaľku sú detaily, ktoré prispejú k pocitu jedinečnosti a komfortu.

Hosťom v chatkách bude k dispozícii kompletný servis vrátane wellnessu a reštauračných služieb hlavného hotela Björnsonky.

VYBERTE SI SVOJ TREE-HOUSE

Cestujete s rodinou či priateľmi? Možnosť prepojenia dvoch chatiek čím vznikne priestor disponujúci až 8 plnohodnotnými lôžkami!

NAHLIADNITE K NÁM

SLEDUJTE NÁS

Menu